دست دشمنان نهان است!
76 بازدید
تاریخ ارائه : 2/12/2015 8:07:00 AM
موضوع: علوم سیاسی

چند سالی است حربه ی جدیدی به نام تحریف تاریخ به شدت از سوی جریانات معارض انقلاب اسلامی دنبال می‌شود. گاهی این افراد با استفاده از عنصر تصویر و هنر رسانه وارد میدان نبرد نرم و گاهی با استفاده از تاریخ و شبهه پراکنی در مراکز دانشجویی دست به برنامه ریزی علیه انقلاب اسلامی می‌زنند تا شاید بتوانند بر خلاف مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران، جوانان نسل دوم و سوم کشور را به سوی جریان مخالف سوق دهند و آنان را به مخالفت با نظام اسلامی بکشاند.

نگاه به این مسئله و وقایع اتفاق افتاده ی اخیر همچون ساخت مستندهای کاملاً تحریف شده ی 37 روز، هرکز نخواب کوروش، انقلاب 57، از تهران تا قاهره و... توسط شبکه‌های سلطنت طلب و وابسته به MI6 خود گویای این مدعا است. در واقع چیدمان پازل‌های براندازی توسط مدعیان حقوق بشر در غرب علیه جمهوری اسلامی ایران چیدمانی خباثت بار می‌باشد که هر قدم از آن می‌خواهد یک بخش عمده ای از بدنه ی کشور رو به زوال رود. بر همین اساس در ذیل بخشی از این پازل دشمن را بررسی می‌نماییم.

الف) پازل شایعه و تحریف

پازل شایعه و تحریف مرکزیت منظومه ی راهبردهای غرب برای اغواگری و خارج سازی نظام اسلامی از مسیر تعقل و تدبر است. آنان با استفاده از تحریف تاریخ معاصر، بزک نمودن بزرگ‌ترین دیکتاتور قرن اخیر و فاسدترین دست‌نشانده ی مستکبران در غرب آسیا آن طور القا نمایند که برخلاف شنیده‌ها و مستندات واقعی، کشور در عصر پهلوی‌های خائن عزت داشت و این عزت عزتی جهانی بود! هر عاقلی می‌داند روز شب نیست و ماست سیاه. هر عاقلی با کوچک‌ترین نگاهی به گذشته ی واقعی ایران در قبل از انقلاب اسلامی می‌دانند فساد فراگیر در رأس هرم خاندان پهلوی اعم از فساد مالی و جنسی محمد رضا پهلوی گرفته تا اعتیاد و مرکزیت قاچاق مواد مخدر توسط اشرف پهلوی! همه و همه گویای سیاه رو ترین دوران ایران است، بر همین اساس نه تنها هیچ عزت و شرفی نه در ایران وجود نداشت بلکه تمام سعی دست‌نشانده ی غرب، گرفتن عزت و شرف ملی بود تا جایی که ملت مبارز ایران از این همه فساد و فحشا به سطوح آمدن به امام راحل لبیک گفته و شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی را سر دادند.

ب) تهدید و تطمیع

از اولین روزهای انقلاب اسلامی چه در سال 1342 و چه در پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 تا به امروز شاهد بودیم غرب به ویژه آمریکا و انگلیس از قاعده ی تهدید و تطمیع به راحتی و با کمال دقت استفاده نمودند. اما بیداری و هوشمندی ملت ایران و نصرت الهی مانع از پیروزی استکبار شد. حمله ی نظامی، ترور مسئولان و خادمین نظام و در نهایت تحریم گوشه ای از این راهبرد بود. گاهاً تاریخ گواه این مسئله است غربی‌ها چه در مسئله ی مک فارلین و چه در مسائل دیگر قصد آن را داشتند ابزار تطمیع را پیش بگیرند که با تدبیر ولی فقیه به شکست منجر شد. 

در کنار این مسئله اخیراً شاهد وضع تحریم‌های بسیار شدید غرب علیه نظام اسلامی ایران پس از فتنه ی 88 بودیم. آنان با استفاده از این ابزار قصد آن را داشتند تا ضربه ای مهلک به سرمایه‌های ملی بزنند و ایران مقتدر را به پای میز مذاکره کشانده و آنان را تسلیم هدف اصلی خود یعنی دست برداشتن از آزادی، استقلال و اسلامیت نظام، بکنند. در واقع با حربه ی ددمنشانه ی تحریم کشور را از مصونیت انداخته و فلج نمایند. اما این بار نیز ورود مقام معظم رهبری این مسئله را خنثی ساخت. ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و بد بینی واقع گرایانه رهبری نسبت به مسئله ی مذاکرات هسته ای راه درست و اساسی را در مقابل سیاست گذاران و تصمیم گیران جمهوری اسلامی ایران قرار داد که به جای توجه به غرب، توسل به ظرفیت‌های داخلی را دنبال نماید. لذا عقب اندازی هر روز این فرمان صرفاً ضرری فاحش و بزرگ را به نظام اسلامی می‌زنند و این سبب تضعیف انقلاب خواهد شد.

ج) تفرقه بی انداز حکومت کن

آخرین اقدام و مه‌ترین راهبرد غرب علیه جمهوری اسلامی ایران مسئله ی تفرقه بی انداز حکومت کن است. آنان درست برداشت از بزرگ‌ترین پایه ی ثبات نظام اسلامی یعنی وحدت و انسجام ملی داشتند. گاهی با حمایت از جریانات به ظاهر دیندار و مدافع شعائر اسلامی در شیعه و یا اهل سنت تبلیغات گسترده ای بر آتش تکفیر هم دمیدند و گاهی با بیان پلورالیزم دینی  و گاهی نیز اختلاف افکنی سیاسی و دو قطبی سازی جامعه ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دنبال نمودند. اما فارغ از آنکه هر مسئله ای در این میان باشد ملت بصیر ایران حاضر در صحنه به امام خود لبیک می گویند و در مسیر ثبات انقلاب حضور دارند.

فرجام سخن

نگاه به وقایع اخیر به ویژه مسئله ی نفوذ و عزت ایران اسلامی ترس عجیبی را در قلب مستکبران ایجاد نمود. از همان ابتدای انقلاب اسلامی این ترس به جان مستکبران افتاد و از هر راهی به دنبال تغییر مسیر انقلاب اسلامی ایران بودند اما برخلاف انتظارشان نه تنها مسیر این انقلاب عوض نگردید بلکه با پشت سر گذاشتن خطرات و موانع مختلف به عزتمندی مقتدران دست یافتند و توانستند قله‌های موفقیت را پشت سر هم فتح کنند. این رخداد صورت نپذیرفت مگر به بیداری ملت قهرمان ایران و هوشمندی مقام معظم رهبری. در واقع باید گفت آخرین حربه ی غرب تحریف تاریخ و استفاده از ابزار تطمیع و تهدید برای مبارزه با اهداف الهی جمهوری اسلامی ایران است که به لطف و نصرت الهی این نیز شکست خواهد خورد.

  نویسنده : امیر مسروری